Проєкт «Центр денного догляду»

📍Acted запрошує жіночі та інші громадські організації, спілки, благодійні фонди, комунальні і державні установи, до участі в проєкті «Центр денного догляду»  за фінансової підтримки Embassy of Canada to Ukraine та Canada’s International Development – Global Affairs Canada.

Провели в останню путь Героя

24 серпня відбулась церемонія прощання з Героєм Дмитром Іваненко, який загинув захищаючи Україну від російських окупантів.

Шановні жителі та гості громади!

День Незалежності знову нагадує нам про те що, що колись нам вдалося розбити кайдани і вселяє віру в те, що війна скоро закінчиться, і перемога буде на нашому боці. Українці виборюють свою свободу і незалежність, дивуючи весь світ величезною любов’ю до Батьківщини і лютою ненавистю до російського окупанта.

В Замглаї буде поліцейська станція

На території Замглайського старостинського округу, який налічує 1 966 жителів і жительок, відсутня поліцейська станція. Це ускладнює своєчасне вирішення питань правопорядку, реагування на заяви та виклики (ситуації, що потребують негайного реагування поліцейського, розглядаються після надходження заяви на 102).