Фото без описуЩороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

В Україні понад 2,7 мільйонів людей з інвалідністю.

В Ріпкинській територіальній громаді проживає 49 сімей, в яких виховується 50 дітей з інвалідністю, з них 5 дітей – з обмеженими руховими можливостями.

З метою соціальної підтримки сімей, в яких виховуються діти з обмеженими руховими можливостями, 3 грудня директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ріпкинської селищної ради, Андрій БУЛДА та начальник відділу соціальних служб КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ріпкинської селищної ради Леся Сидоренко відвідали 5 сімей, в яких виховуються діти з обмеженими руховими можливостями та вручили їм подарункові набори.