Шкільний портфелик» — всеукраїнська благодійна акція, яку вже 21 рік проводить міжнародний благодійний фонд Карітас України.

Дуже приємно, що цього року шкільні портфелики  з усім необхідним шкільним приладдям в рамках акції "Шкільний портфелик" від Благодійного фонду "Карітас-Київ" отримали 20 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах з Ріпкинської територіальної громади.

Відділ соціальних служб КЗ "Центр надання соціальних послуг" Ріпкинської селищної ради дякує всім добродіям, які  долучилися до акції, та Благодійному фонду "Карітас-Київ" за турботу та допомогу.

Дякуємо отцю Роману Сиротичу , директору Благодійного фонду "Карітас -Київ" та отцю Юрію Логазі  за допомогу і підтримку.   Ви - справжні чарівники, які допомогли зробити дітям початок нового навчально року радісним та незабутнім!