Фото без описуШановні воїни Збройних Сил України!

Найщиріші вітання усім, хто мужньо захищає суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, вибиваючи окупанта з вільної землі українського народу.

Дев’ятий рік триває війна з росією. І понад дев’ять місяців - жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і Незалежність України! Нині кожен день - це День Збройних Сил України!

На жаль, війна не буває без жертв і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Низький уклін Збройним Силам України — за те, що тримають фронт, звільняють міста і села від агресора.

Бажаємо нашим воїнам міцного здоров’я та незламної волі, сили духу та незгасимої енергії, благополуччя та добробуту! Нехай повертаються живими наші славні бійці! Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!

Слава Україні! Слава її Збройним Силам!

З найкращими побажаннями                                                              Ріпкинський селищний голова                                                                          Сергій Гарус