Шановна громадо!

Завтра, 29 квітня, проводжатимемо в останню путь Захисника України – Остапенко Сергія Олександровича.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)»

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада (далі – Замовник)

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Турбота про ментальне здоров’я має бути такою ж невід’ємною частиною нашого життя, як і піклування про наш фізичний стан. Адже щоб почуватися добре, потрібно не лише перебувати в гармонії із собою та навколишнім світом, а, насамперед, потурбуватися про свої внутрішні відчуття.

Допомога від благодійників

Нещодавно Ріпкинська громада отримала металеві печі (буржуйки) на твердому паливі для облаштування пунктів незламності, пунктів обігріву та закладів освіти. Допомогу надала благодійна організація «Український продовольчий фонд» (# @foodfoundation.ua) за сприяння Чернігівської обласної ради (http://facebook.com/chernihivska.oblasna.rada).

37-ма річниця Чорнобильської катастрофи – в Ріпках вшанували пам’ять жертв трагедії

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія поставила під загрозу життя та здоров’я мільйонів людей, змусила людство переглянути своє ставлення до надважливих питань екології та атомної енергетики.

До відома жителів громади

Розпорядження голови Ріпкинської селищної ради від 20 квітня 2023 року №49-р "Про закінчення опалювального сезону 2022 - 2023 років закладів охорони здоровя".

До уваги громадян

Продовжується видача гуманітарної допомоги особам з інвалідністю ІІ групи.