Що робити у разі задимлення населених пунктів

Рекомендації населенню щодо дій під час виникнення надзвичайних ситуацій, характерних для спектоної пори року. Наближається спекотна та посушлива пора року, інколи можуть виникати пожежі в природних екосистемах. Тому ДСНС нагадує алгоритм дій населення в разі задимлення населених пунктів:

До уваги жителів громади!

У п’ятницю, 2 червня 2023 року, з 9.30 год. в Ріпках біля будинку культури працюватиме консультативно-вакцинальний автобус ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», в якому буде  здійснюватися безкоштовний прийом громадян лікарем-ендокринологом та лікарем-невропатологом КНП «Чернігівська обласна лікарня», а також всім бажаючим безкоштовно буде проведено  вимірювання артеріального тиску, скринінг на цукровий діабет, вакцинація від COVID-19 вакциною Coronavac.

Ріпкинська громада долучилася до напрацювання алгоритму дій при воєнних загрозах

Тренінг “Алгоритм дій при воєнних загрозах” у Ріпкинській територіальній громаді провела громадська організація “Агенція міських ініціатив”. На треніннг завітали Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, старости сіл громади, освітяни, поліцейські, рятувальники, активні мешканці.

Свято для дітей

Міжнародний день захисту дітей у Ріпкинській громаді відзначатимуть традиційно 1 червня. Святковий захід «Світ очима дітей» відбудеться на спортивному майданчику Ріпкинського ліцею (смт Ріпки, вул. Пирогова, 5).

Мінна безпека

Нещодавно представники Товариства Червоного Хреста України передали Ріпкинській селищній раді маркувальні знаки «Небезпечно міни» для позначення замінованих територій.

Ринок праці наразі потребує «робочих рук»

Про це свідчить переважна кількість вакансій у базі обласної служби зайнятості. На початок травня їх налічувалось 543. Більшість - на підприємствах переробної промисловості (29,1%), сільського господарства (15,5%), у сфері охорони здоров’я (11,4%), торгівлі (9,0%).

Порядок відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно

У рамках проєкту «Сприяння правосуддю перехідного періоду та захист прав внутрішньо переміщених осіб та людей, що постраждали від збройного конфлікту», що реалізується за підтримки Європейського Союзу та Норвезької ради у справах біженців (NRC), Благодійним фондом «Право на захист» розроблено інструкцію щодо порядку відновлення документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

«ХАЙ БУДЕ ВЕСНА»

Сьогодні у приміщенні Ріпкинського будинку культури відбувся благодійний концерт "ХАЙ БУДЕ ВЕСНАІ" на підтримку Збройних Сил України.