З днем вишиванки!

Сьогодні, 18 травня, ми разом зі всією Україною відзначаємо День вишиванки!

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Традиційно 8 травня відзначають День пам'яті та примирення й вшановують усіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років. Цього року Україна вдруге відзначає день перемоги над нацизмом в умовах повномасштабної збройної московської агресії.

8 травня. Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Цього року 8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановуватиме пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

єРобота: нові бізнес-можливості для українських захисників

До 1 млн. грн на створення або розвиток власної справи можуть отримати учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя в рамках нової грантової програми урядового проєкту єРобота, яка стартувала 10 квітня поточного року.

СБУ ідентифікувала двох військових рф, які знущались над мирними мешканцями Чернігівщини

Співробітники Служба безпеки України встановили особи ще двох окупантів, які знущались на мирним населенням під час тимчасового захоплення частини Чернігівської області.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ РІПКИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

03 травня 2023 року Ріпкинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану припинено надання послуг з державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті громадян.

Інформація для відома мешканців Ріпкинської громади!

У зв’язку із широкомасштабною агресією російської федерації проти України правоохоронними органами проводяться відповідні заходи з виявлення та документування фактів порушення законів та звичаїв війни, отримання відомостей про злочинні діяння та ідентифікації військовослужбовців РФ, які їх вчинили.