Водоканал отримав благодійну допомогу

Комунальне підприємство "Водпостач" отримало сучасне обладнання в якості благодійної допомоги. Воно дозволить підвищити стабільність роботи об'єктів підприємства. Обладнання для КП «Водпостач» передав Благодійний Фонд «НЬЮ ВЕЙ».

З Днем Конституції України

27 років тому Україна прийняла головний документ країни. Так здійснилася мрія поколінь українців мати гарантовану Конституцією незалежну державу, орієнтовану на цінності розвиненої цивілізації.

БО "Право на захист" прийматиме заявки на оформлення допомоги від УВКБ ООН

30 червня  2023 року з 10.00 до 16.30 в приміщенні Ріпкинської бібліотеки (адреса: смт Ріпки, вул. Любецька, буд. 1а) реєстратори Благодійного фонду "Право на захист" будуть приймати заявки від мешканців Ріпкинської громади на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН в розмірі 6660 грн для родин BПO та постраждалих від воєнних дій.

Проінспектували підготовку навчальних закладів до освітнього процесу

Сьогодні голова районної державної адміністрації Андрій Попик з селищним головою Сергієм Гарусом відвідали навчальні заклади громади, перевіривши хід ремонтних робіт у бомбосховищах та підготовку навчальних закладів до освітнього процесу.

Програми міні- грантів для суб'єктів мікропідприємництва від Ощадбанк

Проєкт передбачає безповоротне фінансування на суму до 4000 євро. Щоб взяти участь у проєкті потрібно зареєструватися у цифровому застосунку ДІЯ. Старт подачі заявок-1 липня 2023 року. (Чекаємо на відповідну Постанову КМУ).

Відбудеться особистий прийом громадян

27 червня 2023 року з 10:00 до 12:00 в залі засідань Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян головою Чернігівської районної державної адміністрації Чернігівської області    Андрієм Попиком.

Обережно сказ!

Сказ — це гостре інфекційне захворювання, яке спричиняється вірусом і вражає центральну нервову систему. Вірус, який міститься у слині і сечі хворих на сказ тварин, потрапляє до організму людини під час укушення, лизання, дряпання. Людина заражується сказом частіше від безпритульних собак. Через кров, збудник проникає до центральної нервової системи. Чим ближче до голови проникає вірус, тим він стає небезпечнішим. Особливо небезпечні укуси голови, шиї, пальців рук та ніг. Інкубаційний період при сказі може тривати від 10 діб до 1 року і більше, у середньому це 40 діб.

Стартує реєстрація на тренінг з фандрейзингу та грантрайтингу для громад Чернігівщини

На навчання запрошуються представники Сновської, Городнянської, Тупичівської, Семенівської, Ріпкинської, Куликівської громад. Проводить навчання громадська організація "Агенція міських ініціатив".