Провели в останню путь Героя

24 серпня відбулась церемонія прощання з Героєм Дмитром Іваненко, який загинув захищаючи Україну від російських окупантів.

Шановні жителі та гості громади!

День Незалежності знову нагадує нам про те що, що колись нам вдалося розбити кайдани і вселяє віру в те, що війна скоро закінчиться, і перемога буде на нашому боці. Українці виборюють свою свободу і незалежність, дивуючи весь світ величезною любов’ю до Батьківщини і лютою ненавистю до російського окупанта.

В Замглаї буде поліцейська станція

На території Замглайського старостинського округу, який налічує 1 966 жителів і жительок, відсутня поліцейська станція. Це ускладнює своєчасне вирішення питань правопорядку, реагування на заяви та виклики (ситуації, що потребують негайного реагування поліцейського, розглядаються після надходження заяви на 102).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, зне

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада (далі – Замовник)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада (далі – Замовник)

Проєкт «Варто: Золоті руки»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.