Попрощалися з Героєм

Сьогодні жителі громади провели в останню путь Героя, який віддав життя за свободу та незалежність України.

Виїздна особиста приймальня голови Чернігівської районної військової адміністрації

28 листопада 2023 року о 10:00 в залі засідань Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян головою Чернігівської районної військової адміністрації Андрієм Попиком.

До уваги громадян!

Прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів буде проводитися в середу, 29 листопада 2023 року в приміщенні селищної ради!

Зігріємо захисників

Учні та педагоги Ріпкинських ліцеїв активно займаються виготовленням окопних свічок.

Запали свічку пам’яті 25 листопада

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Окопні свічки для військових

Наші захисники невпинно продовжують обороняти Україну від окупантів, а українці, намагаються бути їхньою гідною опорою та підтримкою у тилу.

Шановні жителі громади!

Віднедавна у нас запустили сигнал українського телебачення. Зараз на тюнері  Т2 у хорошій якості можна подивитися 9 каналів, у тому числі інформаційні.

21 листопада День Гідності та Свободи

Цього дня  Україна відзначає 10-у річницю початку Євромайдану та Революції Гідності, яка змінила хід історії країни і усього світу. Ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.