За матеріалами СБУ винесено вирок колишньому співробітнику ДСНС, який добровільно перейшов на бік ворога

За матеріалами Служби безпеки України до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колишнього співробітника Державної служби з надзвичайних ситуацій Луганщини.

Опитування для молоді в розпалі!

Громадською організація "Сфера молоді" разом із Чернігівським обласним молодіжним центром розпочали важливий процес дослідження молодіжної політики. Опитування є ключовим інструментом у вивченні проблем, потреб та пріоритетів молоді.

Лептоспіроз та його профілактика!

Лептоспіроз – небезпечна  зоонозна (спільна для тварин та людей) інфекційна хвороба, спричинена збудником-бактерією Leptospira.

Земельні питання: як і де можна отримати консультацію юриста безоплатно

Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.

До уваги батьків та опікунів дітей пільгових категорій

У листопаді-грудні 2023 року можливо будуть надаватись путівки на оздоровлення дітям шкільного віку пільгових категорій (сиротам, позбавленим батьківського піклування, з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, батьки яких є учасниками бойових дій, внутрішньо переміщеним особам та інші).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: FPV Безпілотні літальні апарати (код згідно ЄЗС ДК021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші л

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада (далі – Замовник)

Робоча зустріч представників місцевої влади та поліції

3 листопада у приміщенні Ріпкинської селищної ради відбулася робоча зустріч керівника управління головної інспекції ГУНП в Чернігівській області Валерія Лісового, тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення поліції №2 (Ріпки) Сергія Козаченка та представників Ріпкинської селищної ради.

Міжнародні спортивні змагання “United States Air Force Trials 2024”

Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військовоповітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”, які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.

Система надання безоплатної правової допомоги

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.