Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Електрична енергія (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:09310000-5 – Електрична енергія)

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

На території Чернігівської області формується стрілецький батальйон

Відповідно до наказу №300/1/633 від 25.01.2023 року Головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія Залужного у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою оперативного реагування на загрози національній безпеці держави прийнято рішення про формування стрілецьких батальйонів у кожній області та містах Київ і Дніпро.

До уваги жителів громади!

Повідомляємо, що на території Ріпкинської громади розпочинають роботу додаткові Пункти незламності за наступними адресами:

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня у Ріпкинській громаді відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Штормове попередження

14.02.2023 року по Чернігівській області очікується штормове попередження, а саме посилення вітру до 15 м/с.

Про виїзд за кордон потрібно повідомляти

Законом України «Про зайнятість населення» (п.4 ч.2 ст.44) передбачено обов’язок зареєстрованого безробітного протягом 3-х робочих днів інформувати кар’єрного радника про виїзд за межі України. Неповідомлення державної служби зайнятості про виїзд є підставою для припинення реєстрації безробітного (ст.45 п.16¹).