Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)»

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

Навчальні стрільби!

В період з 6 по 20 лютого 2023 року на території громади відбуватимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї.

Прийнято закон щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)

Мобінг – це одна з форм дискримінації прав людини у трудових відносинах, яка проявляється через психологічне, економічне та інше насильство з метою приниження людської гідності. На робочому місці від нього потерпають чоловіки і жінки, досвідчені професіонали і молоді працівники. Мобінг існує як у державних установах, так і в приватних фірмах.

Допомогу для жителів Чорнобаївки вже доставили

26 січня жителі Чорнобаївської громади отримали чергову партію гуманітарної допомоги від жителів Ріпкинської та Добрянської громад. Спільними зусиллями жителі громад зібрали 7 тон продуктів харчування (овочі, крупи, борошно, олія, готова продукція).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Сіль для промислового перероблення ДСТУ 4246:2003 кам`яна, сорт вищий, крупність 3, без пакування (насипом)

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада