XVІ  Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

14 березня – День українського добровольц

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Ріпкинська територіальна громада підписала Меморандум про подальшу співпрацю з гміною Дембовець (Польща)

На минулому тижні делегація від чотирьох громад Чернігівщини – Ріпкинської, Сновської, Городнянської та Добрянської перебували з робочим візитом у Польщі.

У Ріпках встановили рекорд України!

Сьогодні в Ріпкинській громаді встановили національний рекорд з виготовлення оладок на відкритому вогнищі. Ідея та її реалізація належить членам Молодіжної ради.

Встановимо рекорд

У п’ятницю, 10 березня 2023 року, біля будинку культури в Ріпках члени Молодіжної ради будуть встановлювати рекорд України з смаження смачних оладок на відкритому вогнищі. Фіксувати встановлення рекорду будуть експерти Книги світових рекордів.

Змагалися дівчата

4 березня в приміщенні Ріпкинського ліцею ім. Софії Русової відбувся Кубок Ріпкинської селищної ради  з волейболу серед жіночих команд, організатори змагань місцевий осередок «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» та відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради.

Важливу інформацію в умовах відсутності електроживлення допоможе дізнатися радіо

У разі відключення електроживлення об’єктів Концерну РРТ внаслідок ракетних обстрілів російської федерації філії Концерну РРТ в першу чергу забезпечуватимуть роботу обладнання операторів мобільного зв’язку, цифрових передавачів мультиплекса МХ-1 (де транслюється канал Суспільного «Перший»), а також роботу FM-передавачів Українського радіо.