Соціальні працівники Ріпкинської громади отримали новенькі велосипеди

Більшість соціальних робітників звикла використовувати власні веломашини, які швидко зношуються, адже, щоб обслужити підопічних, доставити їм необхідні товари, виконати їхні замовлення соціальним робітникам доводиться долати кілометри бездоріжжя й добряче крутити педалі.

До уваги внутрішньо переміщених громадян!

Уповноважені особи Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області проводитимуть вибіркові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

«Кабінет на колесах. Ми поруч»

Завтра, 11 листопада, у Ріпках працюватиме лікар лор. Прийом лікарем відбудеться о 10.00 год. в приміщені поліклініки за адресою вул. Соборна, 9, каб.12.

Економимо електроенергію!

З метою зниження навантаження на електричнi мережi в територiальних громадах Чернiгiвськоi областi, просимо мешканцiв багатоквартирних будинкiв та приватних домогосподарств Ріпкинської громади економно споживати електричну енергiю, дотримуючись певних рекомендацiй, а саме:

Відбудеться особистий прийом громадян

9 листопада 2022 року о 14.00 год. в залі засідань Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян радником голови Чернігівської обласної військової адміністрації Авраамом Алієвим.