Підтримуємо військових – наближаємо Перемогу!

Нещодавно за кошти місцевого бюджету придбали 42 дрони Ксеон 7 з акомулятором, які допоможуть виявляти позиції армії рф. Також для кращого забезпечення військових закуплено чотири човни та один двигун для човна. Допомогу отримала один з військових части, яка захищає кордони нашої держави.

Ліцеї та садочки громади отримали подарунки від ЧІМК

Сьогодні представник Чернігівського кластеру ІМК - генеральний директор "Чернігівська індустріальна молочна компанія" Іван Крючков передав подарунки для Ріпкинського ліцею, ДНЗ «Веселка», Ріпкинського ліцею імені Софії Русової та  ДНЗ «Колосок». Заклади отримали: ноутбуки, пилосос, принтер, інтерактивну дошку та проектор.

Востаннє проведемо героя

Завтра, 23 грудня 2023 року, Ріпкинська громада прощатиметься з загиблим земляком, Тимченком Андрієм Миколайовичем з Ріпок. Загинув герой 16.11.2023 року, біля населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області.

Ялинка для дітей

Уже вдруге ми вагалися, чи встановлювати традиційну ялинку не лише вдома, а й у центрі селища. Адже не на часі… А потім з теплом і надією на перемогу й краще майбутнє згадуємо посмішки дітей, онуків. Тому і цього року було ухвалено рішення про встановлення незамінного новорічного атрибуту.