Зміни до обласної Програми соціальної підтримки Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, а також членів сімей військовослужбовців, які загинули (пропали безвісти) в Афганістані при виконанні інтернаціонального обов’язку, у Чернігівській облас

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:  «Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Дизельне паливо, бензин А-95 (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)»

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

До уваги жителів Ріпкинської територіальної громади!

Завтра, 12 січня, о 10.30 в приміщенні Ріпкинської селищної ради ( смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться зустріч з фахівцями Благодійного фонду «Право на захист». Громадяни можуть отримати юридичні консультації.

Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям

Прийнято відповідне рішення виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради від 10.01.2023 року №2 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин на території Ріпкинської селищної територіальної громади в період дії воєнного стану».

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Товариство з обмеженою відповідальністю ім. Шевченка на виконання ст.10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що розташовані за адресою:15063, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Малий Листвен, вул. Промислова, буд. 9.

Колядники завітали до селищної ради

З Різдвяною колядою під музичний супровід та найкращими привітаннями до Ріпкинської селищної ради завітли учні Ріпкинського ліцею ім.С.Русової та подарували дивовижне відчуття святкової радості.

Про грошову допомогу особам з інвалідністю внаслідок війни

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 року № 1393 " Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проєкту  щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни"  особи з інвалідністю внаслідок війни I або II групи мають можливість отримати грошову допомогу у розмірі 4 000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі:  «Сіль для промислового перероблення ДСТУ 4246:2003 кам`яна, сорт вищий, крупність 3, без пакування (насипом)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Сіль для промислового перероблення ДСТУ 4246:2003 кам`яна, сорт вищий, крупність 3, без пакування (насипом)

1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада