Розпочинається другий Чернігівський обласний відкритий конкурс патріотичних аматорських відеороликів “МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!” серед учнів та студентів Сіверського краю!

Минулого року з нагоди святкування Дня Збройних Сил України керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП вирішило провести на Чернігівщині Перший конкурс патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».

Щодо роботи Державної міграційної служби

У серпні 2022 року виконкомом Ріпкинської селищної ради було направлено звернення на адресу Державної міграційної служби України з проханням відновлення роботи Ріпкинського сектору Управління Державної міграційної служби у Чернігівській області.

Податок з грошового забезпечення військовослужбовців залишиться у бюджетах громад Чернігівщини

Формуючи бюджет на 2023 рік, Верховна Рада планувала скасувати ПДФО до місцевих бюджетів з грошового забезпечення та інших виплат військовослужбовцям. Очільники громад виступили проти такого рішення. Представники Асоціації міст України мали багато дискусій з Мінфіном. Зрештою в цьому питанні їм вдалося дійти згоди.

Примусова праця: як розпізнати й уникнути

З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України. Якщо це про вас і ви в пошуках нової роботи, дізнайтеся, як не стати жертвою примусової праці.

Надання безоплатної правової допомоги

15 вересня 2022 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз’яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Активний відпочинок молоді

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт.