«Пункти незламності» Ріпкинської громади

У разі аварійного вимкнення електроенергії більш ніж на 24 години, "пункти незламності" стануть острівцем безпеки, стабільності для тимчасового перебування жителів нашої громади. Адреси "пунктів незламності", які функціонують на території Ріпкинської громади: - смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85 (адміністративна будівля Ріпкинської селищної ради); - смт Ріпки, вул. Попудренка, 7 (ДСНС); - с. Вербичі, вул. Перемоги, 23 (ЗЗСО).

Набір у добровільні формування цивільного захисту

У цей складний для держави час дуже гостро постає питання оперативного реагування на виклики пов’язані із наслідками військових дій, рятуванню людських життів, відновленню інфраструктури та умов життєзабезпечення населення. Для проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Ріпкинською територіальною громадою оголошується набір до добровільного формування цивільного захисту.

Привітання селищного голови з Міжнародним днем волонтера

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто за покликом серця безкорисно допомагає людям. Бути волонтером - означає віддавати частку свого серця іншим, бути готовим протягнути руку підтримки тим, хто найбільше її потребує.

Потужний генератор для потреб жителів громади

Через тривалі відключення електроенергії Ріпкинська селищна рада звернулась до Чернігівської обласної військової адміністрації з проханням допомогти в забезпеченні потужного генератора для безперебійного водопостачанням жителів селища.

До уваги жителів громади!

У зв`язку з систематичними відключеннями електроенергії можуть траплятися випадки, коли ввімкнути сирену для подання сигналу "Повітряна тривога" у всіх наявних локаціях, не буде технічної можливості.

До відома жителів громади

5 грудня 2022 року о 10.00 год. відбудеться онлайн приймальня в режимі відеоконференції з керівником апарату Чернігівської районної державної адміністрації Куриленко Тетяною Петрівною. Зустріч відбудеться в приміщені Ріпкинської селищної ради.

Щодня Україна захищає результати Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року

1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України. Цього року ми святкуємо цю історичну подію в умовах повномасштабної відкритої війни РФ проти України, яка стала продовженням російської гібридної агресії з 2014 року.