Ріпкинська селищна рада отримала продуктові набори від благодійного фонду «Іскра добра»

12 серпня 2022 року з 10.00 в приміщенні Ріпкинської селищної ради буде видаватися гуманітарна допомога для жителів селища Ріпки, що зареєстровані по вулиці Святомиколаївська та Попудренка. При собі мати паспорт.

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Ріпкинської селищної ради

Селищна рада отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)  від Міжнародної організації Червоного хреста. Допомога надійшла у вигляді продуктових та гігієнічних наборів. Вага продуктового набору - 16 кг, гігієнічного - 2 кг.

Перейменування  вулиць та провулків

У зв’язку з розгорнутою військовою агресією з 24 лютого 2022 року російської федерації проти України жителями Ріпкинської громади підіймається питання про необхідність перейменування  вулиць, провулків,  що містять російські або радянські назви та назви яких пов’язані з російсько-радянською історією.

28 ЛИПНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

28 липня 2022 року, в День Хрещення Київської Руси-України, ми вперше відзначаємо державне свято - День Української Державності, яке встановлено Указом Президента України № 423/2021 від 24 серпня 2021 року.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТЕПЛА!

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі —АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Мінрегіону 05 червня 2018р.№130 (надалі —Порядок), інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АТ «ОТКЕ».