В Україні дозволили одночасно вводити вакцини від COVID-19 та інших хвороб

В Україні дозволили одночасно вводити вакцини проти COVID-19 та вакцини проти інших інфекційних хвороб дітям від 12 років та дорослим. Це рішення затверджено наказом МОЗ № 1067 від 20 червня 2022 р. Відтепер за один візит до медичного закладу можна буде щепитися одразу від кількох небезпечних хвороб.

Привітали кооператорів з професійним св’ятом

Своє професійне свято нині кооператори зустрічають в непростий для  країни час. В умовах агресії росії усім нам важко фізично, морально, фінансово. Але кооператори, загартовані труднощами, вміють їх перемагати.

Молодому лікарю вручили ключі від квартири

Ефективна кадрова політика в сфері охорони здоров’я є важливою складовою розвитку галузі. І пріоритетним завданням у роботі керівництва громади є збереження медичних кадрів, а особливо молодих фахівців.

Молодіжна рада стала переможцем конкурсу міні-проектів

Нещодавно відбулась зустріч голови громади Сергія Гаруса з членами Молодіжної ради та представниками ГО «Центр Доброчин». Під час зустрічі очільник громади привітав молодь з перемогою в конкурсі міні-грантів. Для реалізації своїх ініціатив молодь отримала спортивний інвентар та акустичну систему.