Житло для постраждалих мешканців Чернігова

На прохання Управління комунального майна Чернігівської обласної ради Ріпкинська селищна рада просить відгукнутись громадян, які мають можливість надати житло (в тому числі що потребує ремонту або продається, безхазяйні) для постраждалих мешканців міста Чернігова.

Інформація для населення

На території Ріпкинської територіальної громади зареєстровано 14890 чоловік. На даний час чисельність населення громади значно зросла.

До уваги жителів громади

До Ріпкинської селищної ради надійшла гуманітарна допомога у вигляді одягу, дитячого харчування, памперсів дитячих та дорослих.

До уваги всіх військовозобов'язаних

Всі військовозобов'язані призовного віку (від 18 до 60 років) повинні з'явитися до 4 відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для уточнення облікових даних та проходження медичних комісій. Особи, тимчасово переміщені до Ріпкинської, Любецької або Добрянської територіальних громад, зобов'язані стати на тимчасовий військовий облік. В разі неявки військовозобов'язаних до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, вони притягатимуться до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно правового режиму воєнного стану.

Допомога для громадян віком від 70 років

З 10 травня 2022 року в приміщенні Ріпкинської селищної ради (вул.Святомиколаївська. 85) з 09.00 до 17.00 год. буде видаватися одноразова державна гуманітарна допомога жителям смт Ріпки, які досягли 70 років і старше. З собою мати літрову ємність для соняшникової олії.

Є Потреба? – єДопомога!

Міністерство соціальної політики України разом з Міністерством цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Швеції розробили платформу єДопомога.

До уваги призовників і військовозобов’язаних!

Відповідно до статті 37 п.3 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники та військовозобов’язані після прибуття до нового місця проживання зобов’язані у семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися із зазначеного обліку.

Допомога для громадян віком від 80 років

З 09 травня 2022 року в приміщенні Ріпкинської селищної ради (вул.Святомиколаївська. 85) з 09.00 до 17.00 год. буде видаватися гуманітарна допомога жителям смт Ріпки, які досягли 80 років і старше. З собою мати літрову ємність.