Про вступ у ВВНЗ

У Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розпочато роботу з підготовки військових кадрів офіцерського та сержантського складу. З цією метою проводиться відбір та оформлення документів бажаючих навчатися у вищих та фахових передвищих військових навчальних закладах.

Відбір кандидатур для призначення стипендії учням закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради

З 1 по 30 червня 2022 року відбудеться відбір кандидатур для призначення стипендії учням закладів загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради.

Пенсійні виплати в умовах війни

Пенсійним фондом України забезпечено своєчасне фінансування пенсійних виплат, навіть в умовах воєнного стану.  В повному обсязі профінансовано виплати за березень та квітень. Так, 25 березня цього року було  профінансовано в повному обсязі пенсії за квітень по Чернігівській області.