Відбулось громадське обговорення кандидатури на посаду старости Вербицького старостинського округ

Вчора, 10 лютого 2022 року, у селах Вербичі, Велика Вісь, Звеничів відбулися громадські обговорення кандидатури Костирко Ірини Миколаївни на посаду старости Вербицького старостинського округу.

Збройні сили України розпочали навчання «Заметіль-2022»

Збройні сили України розпочали планові командно-штабні навчання «Заметіль-2022» щодо управління угрупованнями військ під час ведення бойових дій. Вони триватимуть протягом лютого у визначених районах на всій території України.

У січні кількість споживачів електроенергії ТОВ «Чернігівгаз Збут» зросла на 15?%

Минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вийшов на ринок поставок електричної енергії реалізувавши понад 2,4 млн кВт*годин бізнес-клієнтам, бюджетним установам та організаціям. У січні поточного року клієнтський портфель споживачів компанії зріс на 15 %.

Увага! Дистанційне навчання!

Відповідно до ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у зв’язку з тим, що поріг захворюваності на ГРВІ та COVID-19 зростає Ріпкинський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів переводиться на дистанційну форму навчання до 07.02.2022 року.

29 січня - День пам'яті  Героїв Крут

29 січня - День пам'яті Героїв Крут

Крути – невеличка вузлова станція між Ніжином і Бахмачем на Чернігівщині, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Тут вранці 29 січня 1918 розпочався наступ на українські позиції 4-тисячного більшовицького загону петроградських і московських червоногвардійців на чолі з есером Муравйовим. Українське військо, якому судилося вступити в сутичку, налічувало близько 300 бійців Студентського куреня, 250 – Першої української військової школи та майже 40 гайдамаків – оце й усе.