Мікрогранти: статистика ухвалених рішень

«Власна справа» – одна з найпопулярніших програм урядового проекту «єРобота». Стати її учасником і отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають підприємницького досвіду.

З 1 квітня 2023 року на Чернігівщині розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1 квітня 2023 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, наказом Чернігівського рибоохоронного патруля від 23.03.20213 № 36 - од на Чернігівщині встановлено нерестову заборону на промислове, любительське і спортивне рибальство.

«Всеукраїнська спартакіада»

З  23 по 26 березня 2023 року у м. Берегове  Закарпатської області відбулася  Всеукраїнська спартакіада серед керівників та фахівців місцевих, територіальних осередків ВФСТ «Колос», ДЮСШ «Колос», керівників та фахівців профспілкових організацій АПК України, керівників фермерських господарств.

СБУ затримала прикордонника, який намагався «злити» фсб інформацію про охорону північних рубежів України

Контррозвідка Служби безпеки спільно зі співробітниками внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрила ще одного російського агента у ході спецоперації у Чернігівській області.

Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій

З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік. Попри воєнний стан та постійні ворожі обстріли прикордоння, місцеві сільгосппідприємства продовжують працювати та тримати економічний фронт.

Штормове попередження

28.03.2023 року по Чернігову та області очікується посилення вітру до 15-20, значний дощь з переходом у мокрий сніг.