ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника. В такий спосіб підприємці суттєво економлять час – взаємодіючи лише з одним персональним менеджером постачальника замість двох, та спрощують ведення бухгалтерії.

Інформація для населення

Продуктові набори від благодійного фонду «Іскра добра» жителі селища можуть отримати в приміщенні селищної ради.

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Ріпкинська селищна рада отримала продуктові набори від благодійного фонду «Іскра добра»

12 серпня 2022 року з 10.00 в приміщенні Ріпкинської селищної ради буде видаватися гуманітарна допомога для жителів селища Ріпки, що зареєстровані по вулиці Святомиколаївська та Попудренка. При собі мати паспорт.

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території Ріпкинської селищної ради

Селищна рада отримала гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)  від Міжнародної організації Червоного хреста. Допомога надійшла у вигляді продуктових та гігієнічних наборів. Вага продуктового набору - 16 кг, гігієнічного - 2 кг.

Перейменування  вулиць та провулків

У зв’язку з розгорнутою військовою агресією з 24 лютого 2022 року російської федерації проти України жителями Ріпкинської громади підіймається питання про необхідність перейменування  вулиць, провулків,  що містять російські або радянські назви та назви яких пов’язані з російсько-радянською історією.