До відома жителів громади

Розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації "Про реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі" від 27.05.2022р. №188

До уваги жителів громади!

Чернігівським районним управлінням ГУ ДСНС України у Чернігівській області надано інформацію про випадки загибелі людей у водоймах на території району. Так на водних об’єктах протягом 2021 року зареєстровано 26 випадків загибелі людей. Таке становище характеризується здебільшого, природним фактором – настанням спекотної погоди. Найчастіше об’єктами загибелі людей на воді протягом року були: річки 16 випадків (61,5 %), озера – 8 випадків (30,8 %), інші – 2 (7,7 %).

Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні до 23 серпня

Верховна Рада України на засіданні 21 травня проголосувала за Закон про затвердження Указу Президента України про продовження строку дії воєнного стану до 23 серпня 2022 року. "За" проголосували 320 депутатів.

Важливо для господарюючих суб’єктів

З метою підготовки Плану економічного відновлення Чернігівської області після військової агресії російської федерації та розробки відповідних презентаційних матеріалів для максимального залучення міжнародних донорів до розбудови економічної спроможності громад в рамках співпраці з «Professional Government Association of Ukraine» звертаємося до господарюючих суб’єктів громади з проханням заповнити  опитувальник для бізнесу  у термін до 20 травня 2022 року.