Чернігівські громади отримали компенсацію різниці в тарифах

Меморандумом, укладеним між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України, визначено, що однією з головних умов безперебійного проходження опалювального сезону 2021-2022 років є забезпечення відшкодування підприємствам теплопостачання заборгованості з різниці в тарифах.

Привітали родини загиблих захисників

Напередодні новорічних свят голова громади Сергій Гарус привітав родини загиблих учасників АТО Дмитра Куриленка, Дмитра Шелупця та Романа Лося, воїна-афганця Віталія Савенка, Героя Небесної Сотні Андрія Мовчана .

Відбулось громадське обговорення кандидатури старости Голубицького старостинського округу

28 грудня 2021 року в селах Голубичі та Новоукраїнка відбулись громадські обговорення кандидатури Нагуло Віктора Івановича на посаду старости Голубицького старостинського округу.

Вісім дітей з Ріпкинської територіальної громади отримали планшети

Мабуть кожен із нас уже в передчутті майбутніх новорічних та різдвяних свят, адже грудень – це той зимовий місяць, який наповнений  приємними передсвятковими сюрпризами.  А День Святого Миколая та Новий рік – особливі свята, і найбільше їх чекають діти, адже саме перед Новим роком можуть здійснитися всі мрії!