Звіт про результати громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Ріпкинської селищної ради

Організаційний комітет з проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Ріпкинської селищної ради (далі – організаційний комітет) на виконання Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Ріпкинської селищної ради, затвердженого рішенням Ріпкинської селищної ради від                       12 жовтня 2021 року інформує про результати проведення громадського обговорення.

Відбулось громадське обговорення кандидатури на посаду старости Вербицького старостинського округ

Вчора, 10 лютого 2022 року, у селах Вербичі, Велика Вісь, Звеничів відбулися громадські обговорення кандидатури Костирко Ірини Миколаївни на посаду старости Вербицького старостинського округу.

Збройні сили України розпочали навчання «Заметіль-2022»

Збройні сили України розпочали планові командно-штабні навчання «Заметіль-2022» щодо управління угрупованнями військ під час ведення бойових дій. Вони триватимуть протягом лютого у визначених районах на всій території України.

У січні кількість споживачів електроенергії ТОВ «Чернігівгаз Збут» зросла на 15?%

Минулого року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», вийшов на ринок поставок електричної енергії реалізувавши понад 2,4 млн кВт*годин бізнес-клієнтам, бюджетним установам та організаціям. У січні поточного року клієнтський портфель споживачів компанії зріс на 15 %.

Увага! Дистанційне навчання!

Відповідно до ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у зв’язку з тим, що поріг захворюваності на ГРВІ та COVID-19 зростає Ріпкинський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів переводиться на дистанційну форму навчання до 07.02.2022 року.